PF 2018

Vážení přátelé!

Nachýlil se konec roku a tak bychom Vám rádi tímto posledním příspěvkem vyjádřili velké díky za veškerou přízeň, které se nám dostává. Děkujeme za každou poslechnutou skladbu, ať už na našem bandzone, soundcloudu nebo Spotify. Děkujeme za každý, ať už pozitivní nebo negativní komentář. Děkujeme za přečtení našich příspěvků, které popisují náš každodenní kapelní život. A hlavně děkujeme všem, kteří jsou z naší tvorby tak odvaření, že si přijdou naše písničky poslechnout a zazpívat na náš koncert, neboť živé koncerty, to je to, co nás neustále nabíjí. Je to místo a čas, kde můžeme jasně vidět, že to, co děláme, má smysl. Děkujeme.

V čtvrtek jsme si společně užili již deváté Rockové Vánoce a společně s Vámi jsme u nás přivítali a pokřtili ohněm našeho nového člena Adama. Přejme si, aby tato fungující sestava vydržela ještě dlouho! 🙂

V příštím roce se vrhneme na další nahrávání, konečně doklepeme další cédéčko, natočíme videoklip. Bude toho dost, tak nám držte palce, plány jsou veliké. A samozřejmě spousty zajímavých koncertů, kde Vás rádi uvidíme.

Mějte krásné Vánoce. Sejdeme se v roce 2018!

Vaše Maliny