Nový SINGL 2017!

Vážení přátelé!

Včera byl na rádiu Rockzone představen náš čerstvý singl „Dokud slunce svítí“. Po dlouhé době tak vychází nahrávka, na které se podílelo aktuální složení kapely. Naší snahou bylo i jakási inovace zvuku, jak moc se nám to povedlo, posuďte sami 🙂 Ale Maliny v tom poznáte určitě. Poslechnout si nahrávku můžete zde v přehrávači a a také na našem Bandzone profilu.

A byli bychom rádi, kdybyste pro nás →hlasovali← právě v České desítce na rádiu Rockzone, abychom se tam udrželi co nejdéle a aby nás toto skvělé rádio pouštělo po několik dalších týdnů 🙂 Repríza pořadu, který jste mohli slyšet včera v devět večer, bude v sobotu ve 12:00, tak si určitě nalaďte 105,9 FM.

Nahrávce vděčíme našemu vlastnímu Homer Studiu (www.homerstudio.cz), ale taky Vám, protože jste nám na posledních koncertech dali energii a impulsy k tomu, abychom takovýto projekt dokončili. A tímto singlem to letos nekončí – chystáme nahrávky další a doufáme, že se povede z nových věcí letos udělat celé nové EP. Tak nám fanděte dále 🙂

Vaše Maliny